Miesięczne archiwum: Czerwiec 2020

Pożegnanie klasy 8

http://www.facebook.com/gxkarolina/videos/324843418505614/

W dniu 26 czerwca 2020 roku uczniowie klasy 8 po raz ostatni przybyli do Szkoły Podstawowej w Baranowie aby odebrać swoje świadectwa. Ze względu na pandemię nie mogli tak jak w poprzednich latach przygotować tradycyjnego pożegnania dla nauczycieli i pracowników szkoły, w której murach spędzili ostatnie 9 lat. Jednak nie poprzestali na odebraniu świadectw i nagród. Nagrali film, w którym pięknie pożegnali się ze swoją szkołą. Można go obejrzeć na facebooku szkoły oraz pod powyżej umieszczonym linkiem.

Uczniom klasy 8 serdecznie dziękujemy i życzymy aby w nowych, wybranych przez nich szkołach spotkało ich wszystko to co najlepsze. Nie zapominajcie o nas.

Dzień Dziecka

Z okazji wyjątkowego święta jakim jest Dzień Dziecka, cała Rada Pedagogiczna oraz pracownicy szkoły ślą Wam – drodzy uczniowie najserdeczniejsze życzenia oraz moc wirtualnych uścisków.

Przez cały dzień będziecie mogli brać udział w różnych grach i zabawach. Zaglądajcie więc na grupę facebookową naszej szkoły i bawcie się dobrze 🥰😄

             

Konkurs na Dzień Dziecka

Kochani uczniowie, drogie dzieci – dzisiaj Wasze święto. Nauczyciele też kiedyś byli dziećmi a dzięki pracy  w szkole czują się dziećmi częściej niż inni dorośli. Wszak „Kto z kim przestaje – takim się staje”. Dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym na podstawie naszych zdjęć z dzieciństwa rozpoznacie swoich nauczycieli. Konkurs znajdziecie na szkolnym facebooku. Zapraszamy do zabawy!!!

Uczniowie klasy II dla Mamy