Dzień Babci i Dziadka

Dnia 28 stycznia 2020r. odbyła się  wspaniała impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przedstawiły program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.

Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne i gimnastyczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie .Oprócz przedstawienia dziadkowie mogli pobawić się ze swoimi wnukami w ciekawych  konkursach i zabawach. Śmiechu było co nie miara. Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice naszych pociech przygotowali również  poczęstunek dla dziadków i ich wnucząt  w postaci ciasta, kawy, herbaty. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy pomogli w przyjęciu, a także upiekli ciasta.