Nasze sukcesy!

Koniec semestru to duża ulga dla każdego ucznia. Przez pięć miesięcy każdy starała się na miarę swoich możliwości i predyspozycji osiągnąć jak najwyższe wyniki w nauce. Nic dziwnego, że wszyscy czekają na upragnione ferie. Zanim jednak nastąpi czas relaksu w naszej szkole nadszedł czas na podsumowania.

Pani dyrektor wręczyła uczniom dyplomy. Za uzyskanie najwyższej średniej w szkole dyplom otrzymał Mateusz Pindor ucz. kl. VI, zaś za stuprocentową frekwencję dyplomy otrzymali: Ewelina Pindor, Bartosz Józwik , Szymon Reluga, Julia Jaranowska, Bartłomiej Zając, Bartosz Łyszkowski, Jakub Jaranowski

Nagrodę w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczne Okienko” 2019 otrzymała Marysia Wiśniewska, a list gratulacyjny – P. Małgorzata Rytel – Kuc.

W świetlicy toczyły się rozgrywki gry w „UNO”, a podsumowaniem było wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz nagród dla zwycięzców.