Być kobietą, być kobietą – Gminny Dzień Kobiet w naszej szkole

Nasza szkoła wraz z Wójtem Gminy w Baranowie zorganizowała Gminny Dzień kobiet i 6 marca gościliśmy kobiety mieszkające na terenie Gminy Baranów, które przybyły, by świętować.

Z tej okazji uczestnicy Koła teatralnego przygotowali i zaprezentowali program artystyczny poświęcony historii kobiet i ich walki o należne im prawa. Uczniowie oprócz przestawienia teatralnego śpiewali piosenki oraz tańczyli, co wywołało ogromne zainteresowanie u publiczności.

W drugiej części uroczystości panie zostały zapraszane do odwiedzenia stoisk, przygotowanych przez kobiety, które na co dzień dbają o zdrowie i wygląd kobiet. Panie miały możliwość poddać się skanowaniu cery aparatem APi oraz analizie składu ciała, dowiedzieć się o pielęgnacji podstawowej i specjalnej, zobaczyć makijaż oczu i uczestniczyć w pokazie fryzur okolicznościowych.

Następnie wystąpił kabaret EWG, który zadedykował swój występ kobietom.

Na końcu odbyły się 3 losowania nagród w postaci bonów do salonów kosmetycznych oraz kosmetyków pielęgnacyjnych dla pań.