Setna rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II

18 maja 2020 roku przypada setna rocznica urodzin naszego patrona Jana Pawła II. Dzień ten jest hucznie obchodzony na całym Świecie. Również w naszej szkole, pomimo zdalnego nauczania dzieci nie zapomniały o swoim wielkim Patronie.

W związku z tą rocznicą został ogłoszony konkurs pod hasłem: „Moje spotkanie z Papieżem”.

Uczniowie mogli wziąć udział w konkursie plastycznym i literackim. Na konkurs plastyczny wpłynęło 30 prac. wszystkie prezentowane są w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Józefa w Baranowie. natomiast na prace literackie czekamy do 22 maja. Postanowiliśmy, że nie będziemy przyznawać 1 -3 miejsca, ale wszystkie prace nagrodzimy, gdyż każda jest w swoim  piękna i wyjątkowa. Wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego gratulujemy i dziękujemy za udział.

Kiedy i gdzie będzie odbiór nagród, poinformujemy w terminie późniejszym na stronie szkoły.

Organizatorzy: Halina i Tomasz Krajewscy, ks. Roman Wawrzyniak

„Nie daj się zwyciężyć złu ale zło dobrem zwyciężaj”

„Nie ma wolności bez solidarności, nie ma solidarności bez miłości”