Dzień Matki

Mama to jedno słowo ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze, niczym nie zmącone wspomnienia z dzieciństwa, nasze pierwsze troski, radości, marzenia. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że mama dała mu największy skarb – życie. Wdzięczność tę wyrażamy  w różny sposób: poprzez miłość, codzienny szacunek, pamięć. Mama jest bardzo ważna, ale na drogach świata, razem z nią towarzyszy dzieciom –tata. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia.

Dziękuję dzieciom, które zaprosiły rodziców na krótką akademię. Dziękuję każdej z grup i ich opiekunom za przygotowane spotkanie. Mogliście popisać się znajomością wierszy, piosenek i tańcem.

Dziękuję rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie różnych szkolnych uroczystości. Kochani rodzice, życzę Wam jeszcze raz spełnienia wszystkich marzeń i serdecznie dziękuję za obecność

p. o. Dyrektora Roman Kowalski