Sponsorzy

W ostatnich dniach udało nam się pozyskać sponsorów. Są to firma Esselte, która ofiarowała szkole materiały biurowe oraz Szkółka Roślin ze Stanisławowa, która przekazała sadzonki tui, wykorzystane do obsadzenia terenu wokół szkoły.

 Szanowni Państwo                                                                                                  

 Miło nam poinformować o przypadającym w 2022r. jubileuszu 100 – lecia Szkoły Podstawowej w Baranowie, która od 2003r. nosi imię Jana Pawła II.

Od 1922r. kolejne pokolenia uczniów i nauczycieli, jako sukcesorzy tradycji, dopisują karty historii i budują wizerunek szkoły, na który składają się: mądrość, pracowitość, otwartość na świat i potrzeby innych.

Naszym gorącym pragnieniem jest powiązanie przeszłości z teraźniejszością, aby obchody stały się prawdziwym świętem wszystkich roczników, które tworzyły piękną historię szkoły i były niepowtarzalną okazją do wspomnień, wzruszeń, doświadczeń i odnowienia starych przyjaźni.

Jubileusz z jednej strony pozwoli podsumować wiekową historię i działalność Szkoły, jak również będzie okazją do spotkań dla absolwentów, uczniów, rodziców, byłych i obecnych pracowników oraz sympatyków naszej Szkoły. Nie mamy wątpliwości, że ta wyjątkowa dla całego społeczności naszej Gminy uroczystość przyciągnie sporą grupę odbiorców oraz zainteresowanie mediów.

Na organizatorach, ale również na społeczności lokalnej spoczywa zaszczyt i jednocześnie odpowiedzialność nadania tej ważnej uroczystości odpowiedniej rangi. W związku z powyższym, zwracamy się uprzejmie z prośbą o pomoc w organizacji naszego wspólnego przedsięwzięcia i rozważenie możliwości wsparcia finansowego jubileuszu.

W zamian możemy zaoferować:

  • możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych w czasie uroczystości
  • umieszczenie logotypu Firmy w materiałach promocyjnych oraz na oficjalnej stronie internetowej Szkoły w zakładce  „100-lecie Szkoły Podstawowej w Baranowie”.
  • umieszczenie logo na gazetce informacyjnej w  szkole

Jesteśmy przekonani, że działania społeczne i filantropijne dają ogromną satysfakcję oraz stanowią dla młodzieży godny naśladowania przykład zaangażowania w sprawy społeczne i publiczne. Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy i będzie wspaniałym wkładem w edukację całych pokoleń, promocję Gminy Baranów oraz Państwa Firmy.

Bliższe informacje na temat Jubileuszu można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem tel. (0 46 856 03 79), jak również na stronie internetowej www.baranow.edu.pl w zakładce  100-lecia Szkoły Podstawowej w Baranowie. Wszelkie pytania można kierować również na adres e- mail: zsbaranow@interia.pl

 

Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców 

Szkoły Podstawowej w Baranowie